Kaip tai veikia?

Kas mes esame - POScredit.lt

Iš tiesų, bet kokio verslo tikslas yra paprastas- uždirbti. Kad tai įvyktų, kartais trūksta visai nedaug – reikia naujo kompiuterio darbuotojui, naujo biuro, apmokymų vadovams ir panašiai.

Mes esame POScredit.lt. Tie, kurie "trūksta visai nedaug" pakeičia į būtinus finansinius išteklius (apyvartines lėšas), kad jūs galitėtumėte augti, stabilizuotis ir pasinaudoti naujomis galimybėmis.

POScredit.lt paskola yra suteikiama ne vėliau kaip per kelias dienas ir yra grąžinama, kai pradedate gauti atsiskaitymus iš savo klientų.

Kaip pasinaudoti POScredit.lt?

Mes žinome ką tai reiškia- "reikia jau dabar!". Kadangi šios paskolos išdavimo procesas yra labai paprastas ir patogus, reikiamią finansavimą gausite ne vėliau kaip per kelias dienas.

 • 1. žingsnis

  Užpildykite paraišką

  POScredit.lt arba mūsų filiale Vilniuje, A. Tumėno g. 4, 6 aukštas, Verslo Centre "Vilniaus Vartai"

 • 2. žingsnis

  Mes susisieksime su jumis,

  siekiant pasitikslinti detales, pavyzdžiui, apie jūsų įmonės pajamas per pastaruosius tris mėnesius - iš anksto galite parengti sąskaitos išrašą už tą laikotarpį. Mes garantuojame, kad visi pateikti duomenys bus naudojami tik POScredit.lt išdavimo poreikiams, užtikrinant sklandų ir greitą paskolos pervedimą jums.

 • 3. žingsnis

  Jūsų paraiška bus įvertinama

  per vieną darbo dieną nuo visų dokumentų pateikimo dienos.

 • 4. žingsnis

  Reikiamą finansavimą / Apyvartines lėšas

  Jūs gausite per tris darbo dienas nuo sutarties pasirašymo.

Kada paskola yra grąžinama?

Mes norime, kad Jūsų įmonė galėtų sklandžiai augti, todėl paskolos grąžinimas POScredit.lt pradedamas labai palaipsniui ir subalansuotai. Tai priklauso nuo jūsų įmonės kasdieninės mokėjimo kortelių terminalo apyvartos.

Jūsų klientams kas kart atsiskaitant banko kortele- dalis sumos automatiškai bus pervesta į mūsų POScredit.lt banko sąskaitą.

POScredit.lt Paskoliname 1000 EUR

Jūsų įmonė Garantuoja nukreipti 20% nuo kiekvieno įeinančio POS mokėjimo tol, kol paskola yra grąžinama

POScredit.lt Jūsų įmonė Klientas sumoka 10 EUR kortele

Kaip niekas neprašo pinigų už pieną ir už žaislus iš savo kūdikių, taip mes, POScredit.lt nereikalaujame grąžinti paskolos, tol, kol jūsų verslas neužaugo ir neužsidirbo pats.


Grįžti į viršų

POSCredit kontaktai

Neradote atsakymo į savo klausimą?
Mes visada su malonumu Jums padėsime. Skambinkite nuo 9:00 iki 18:00 arba parašykite.

Skambinkite 09:00 - 18:00 6168 0880

arba parašykite info@capitalia.lt