Kas ir Kaip

Kas yra POScredit.lt?

POScredit.lt yra kompanija, kuri nuo 2012 įmonėms siūlo greitas ir lengvas paskolas nuo 500 iki 50,000 eurų.

Tai patogi ir, svarbiausia, prieinama paskola, kurios dėka jūs galite gauti papildomų apyvartinių lėšų per keletą dienų, padėsiančių jūsų verslui augti, vystytis ir pasinaudoti nenumatytomis galimybėmis.

Grįžti į viršų

Kaip galiu panaudoti POScredit.lt paskolą?

Išduotos paskolos lėšos gali būti naudojamos bet kuriam teisėtam tikslui, kuris skatina Jūsų įmonės plėtrą bei užtikrina sėkmingą veikimą.

Grįžti į viršų

Paskolos gavimas

Kaip aš galiu gauti POScredit.lt paskolą?

Pirma, užpildykite paraiškos formą. Per 30 minučių nuo paraiškos gavimo, su jumis susisieks mūsų specialistai ir suteiks visą reikalingą informaciją. Jei nenorite laukti, dėl POScredit.lt paskolos kreipkitės atvykę į mūsų filialą Vilniuje, A. Tumėno g. 4, 6 aukštas, Verslo centras Vilniaus Vartai, tokiu būdu galėsite sužinoti viską, kas jums aktualu iš karto. Kai tai padarysite, atsakymą dėl paskolos sąlygų gausite per vieną darbo dieną.

Svarbu – Norint gauti POS kreditą, kliento POS terminalą turi aptarnauti Citadele bankas. Jei terminalas yra aptarnaujamas kito banko, mes užtikrinsime sklandų ir paprastą perėjimą prie Citadele POS terminalo naudojimo.

Grįžti į viršų

Kiek lėšų galiu pasiskolinti?

Paskolos suma priklauso nuo to, kurioje srityje, kaip ilgai ir kaip stabiliai jūsų įmonė veikia. Paskola gali būti ne didesnė kaip vieno mėnesio vidutinė POS terminalo apyvarta. Pavyzdžiui, jei jūsų įmonės pajamos iš mokėjimo kortelių sudaro 1000 EUR per mėnesį, tada jūs galite gauti paskolą iki 1000 eurų.

Grįžti į viršų

Kaip greitai aš gausiu POS kreditą?

Paskola suteikiama ne vėliau kaip per 3 dienas! Mes susisieksime su Jumis per porą valandų po paraiškos gavimo dienos ir paprašysime papildomos informacijos, o tada per vieną darbo dieną pateiksime pasiūlymą paskolai. Mes paskolą pervesime per 3 dienas po sutarties pasirašymo.

Grįžti į viršų

Ar mano įmonė gali gauti POS kreditą?

Pagrindinė sąlyga POScredit.lt verslo paskolai gauti yra POS terminalas, kuris jūsų įmonėje turi veikti ne mažiau kaip 3 mėnesius. Kiti vertinimo kriterijai priklauso nuo įmonės veiklos srities, todėl kiekviena paraiška yra svarstoma individualiai.

Grįžti į viršų

Kada POS kreditas yra tinkamas įmonėms?

Ši paskola yra tinkama įmonėms, kurioms reikia apyvartinio kapitalo augti, stabilizuotis, ar pasinaudoti netikėtomis galimybėmis. Mūsų paskola bus naudinga, pavyzdžiui, kai staigiai prireikia pakeisti įrangą, įsigyti papildomą produktą, renovuoti patalpas, padidinti reklamos biudžetą ar išplėsti verslą.

Grįžti į viršų

Kaip kreiptis? Kokius dokumentus reikia pateikti paskolos paraiškos vertinimui?

Paraišką pateikite užpildę mūsų paskolos paraiškos formą arba atvykite į POScredit.lt filialą Vilniuje, A. Tumėno g. 4, 6 aukštas, Verslo centras Vilniaus Vartai. Norėdami gauti POScredit.lt verslo paskolą, reikia pateikti banko išrašą už paskutinius 3 mėnesius, kuris parodo mokėjimo kortelės arba POS terminalo pajamas. Priklausomai nuo sektoriaus, kuriame jūsų įmonė veikia, taip pat gali būti reikalingi ir kiti dokumentai, kuriuos laiku parengti paprašys mūsų specialistai.

Grįžti į viršų

Ar paskolos paraiškos vertinimas yra mokamas?

Ne, paskolos vertinimas ir konsultacijos yra nemokamos.

Grįžti į viršų

Ar būtinas turto užstatas?

Priklausomai nuo įmonės dydžio ir apimties, yra tikimybė, kad paprašysime įmonės savininko garantijos už visą ar dalį paskolos sumos.

Grįžti į viršų

Ar mano POS terminalas turėtų būti susietas su konkrečiu banku?

Norint gauti POS kreditą, kliento POS terminalą turi aptarnauti Citadele bankas. Jei terminalas yra aptarnaujamas kito banko, mes užtikrinsime sklandų ir paprastą perėjimą prie Citadele POS terminalo naudojimo.

Grįžti į viršų

Per kiek laiko paskolos paraiška yra apdorojama?

Užpildyti reikiamą prašymą paskolai gauti trunka tris minutes. O visas paskolos apdorojimas gali užtrukti iki kelių dienų.

Grįžti į viršų

Ar mano įmonė gali gauti POScredit.lt paskolą, jei jau turi kitų paskolų?

Taip, net ir šiuo atveju Jūsų įmonė gali gauti papildomą apyvartinį kapitalą iš POScredit.lt.

Grįžti į viršų

Ar paskolą taip pat gali gauti ir klientai, turintys blogą kredito istoriją?

Tai yra vertinama individualiai. Pagrindinis kriterijus suteikiant POScredit.lt paskolą yra POS terminalas, kuris turi būti naudojamas ne trumpiau kaip tris mėnesius. Jei mėnesio pajamos iš mokėjimo kortelių yra stabilios, įmonės su bloga kredito istorija taip pat gali gauti POS kreditą.

Grįžti į viršų

Ar galiu kreiptis dėl POScredit.lt dar kartą?

Taip, jeigu jūsų įmonė atitinka visus reikiamus kriterijus, galite kreiptis dėl mūsų paskolos pakartotinai.

Grįžti į viršų

Paskolos grąžinimas

Per kiek laiko galima grąžinti POScredit.lt paskolą?

Tai priklauso nuo to, kokio dydžio sumą pasiskolinote, ir kokia mokėjimų banko kortelėmis dalis % bus naudojama paskolos grąžinimui. Ilgiausias leidžiamas grąžinimo laikotarpis paprastai yra kelis kartus didesnis nei laikas, kurio prireikia klientams POScredit.lt paskolos grąžinimui.

Grįžti į viršų

Kaip veikia paskolos grąžinimas?

Paskolos grąžinimas yra labai paprastas ir subalansuotas. Tai daroma palaipsniui, kasdien automatiškai nukreipiant dalį atsiskaitymo mokėjimo kortele sumos, kurią jūs gausite iš savo klientų. Tai reiškia, kad paskola nėra grąžinama griežtai kiekvieną dieną, pagal terminuotas sutartis, bet tik tada, kai klientai moka jums!

    Tai veikia taip:

  • kiekvieną dieną, kai klientai jūsų įmonėje atsiskaitys su mokėjimo kortele, tam tikra % dalis nuo kiekvieno sandorio, kurią sutarsime iš anksto, bus pervesta mums.
  • Pervedimai atliekami tol, kol bus grąžinta POScredit.lt paskola ir komisinis mokestis. Taigi, tomis dienomis kai pardavimai bus didesni, jūs automatiškai grąžinsite daugiau, o kai pardavimai bus mažesni – grąžinsite mažiau.
Grįžti į viršų

Kokia yra paskolos palūkanų norma?

Už POScredit.lt paskolą palūkanų mokėti nereikia, bet yra taikomi komisiniai mokesčiai, kurių dydis priklauso nuo to, kaip greitai jūsų verslas grąžins paskolą. Komisiniai mokesčiai svyruoja nuo 5% - 40%, visos paskolos sumos.

Grįžti į viršų

Ar galiu grąžinti paskolą greičiau?

Taip, POScredit.lt paskolą grąžinti galite bet kuriuo metu be jokių papildomų mokesčių. Norėdami tai padaryti, susisiekite su mūsų specialistais.

Grįžti į viršų

Kas atsitinka jeigu įmonė negali grąžinti paskolos?

Prieš kreipiantis dėl paskolos, įmonė turi atidžiai įvertinti savo galimybes grąžinti paskolą. Tačiau, jeigu atsiranda nenumatytų sunkumų, susijusių su išmokų grąžinimu, susisiekite su mūsų specialistais, kurie padės lengvai rasti abipusiai tinkamą sprendimą.

Grįžti į viršų

Ar aš gausiu paskolos grąžinimo statistiką?

Taip, mūsų specialistai suteiks visą reikalingą informaciją apie paskolos grąžinimą ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Grįžti į viršų