Apie mus

Nuo 2012 mes ,POScredit.lt,  mažiems ir vidutinio dydžio verslams teikiame greitas ir prieinamas paskolas nuo 500 iki 50,000 eurų, bendradarbiaudami su verslo finansavimo įmone Capitalia.

Įtempti paskolų grafikai sukelia nereikalingą galvos skausmą ir stresą, todėl mes sukūrėme ypatingą būdą kaip galite pasiskolinti papildomo apyvartinio kapitalo, o paskolą pradėsite grąžinti tik nuo to momento, kai jūsų įmonė pradės uždirbti.

Mes žinome, ką tai reiškia - "reikia jau dabar!", Kadangi POS kredito išdavimo procesas yra labai paprastas ir patogus, reikiamas paskolą gausite ne vėliau kaip per kelias dienas.

POScredit.lt vertybės

  • Mes esame Lietuviška įmonė. Mūsų tikslas – kad mūsų paskolos padėtų augti, klestėti, įveikti kliūtis ir pasiekti sėkmę versle. Mes norime, kad jūsų įmonė taptų didelė ir stipri - tada mes tikrai didžiuosimės savo darbu.
  • Mes sudarome ilgalaikius santykius. Prasminga bendradarbiauti tik tada, jei tai yra naudinga abiems šalims. Norime sukurti abipusiai naudingą bendradarbiavimą su visais POScredit.lt klientais ir matyti kaip jūsų verslas klęsti ir vystosi. Todėl mes visada esame pasiruošę pasiūlyti individualiai pritaikytus, jums tinkamiausius sprendimus.
  • Mes turime ypatingą požiūrį. Kiekvienam POScredit.lt klientui teikiame individualų ir konkretų paskolos pasiūlymą, atsižvelgdami į POS terminalų apyvartą, verslo pobūdį ir paskolos trukmę. Jūs turėsite asmeninį įmonės vadybininką, kuris supras, patars ir padės rasti abipusiai naudingus sprendimus.
  • Mes esame supratingi. Taip, skaičiai ir lentelės yra mūsų stiprioji pusė, bet tuo pačiu metu, kiekvienas POScredit.lt darbuotojas supranta ir įvertina žmogiškuosius faktorius. Džiaugsmą ir liūdesį. Sėkmę ir kritimą žemyn.

    Taip pat, jei bendrovės pajamos sumažėja, mes netaikome jokių paskolos sankcijų. Mes visada tikime, kad POScredit.lt klientų noras bendradarbiauti mums padeda išspręsti kiekvieną situaciją. Todėl mes leidžiame jums sutelkti visą dėmesį į savo darbą, o ne paskolos grąžinimą.
Grįžti į viršų

POSCredit kontaktai

Neradote atsakymo į savo klausimą?
Mes visada su malonumu Jums padėsime. Skambinkite nuo 9:00 iki 18:00 arba parašykite.

Skambinkite 09:00 - 18:00 6168 0880

arba parašykite info@capitalia.lt